www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
22.06.2018.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Dane szkoły
O patronie
Ogłoszenia
Dokumenty Szkolne
Plan lekcji 2016/2017
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej.
Wpisał: Administrator   
11.05.2018.

10 maja 2018 r w PSP Nr 1 w Nisku odbył się Gminny Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Wzięli w nim udział przedstawiciele szkół podstawowych i gimnazjów w tereny  Gminy i Miasta Nisko.

Uczniowie przesłuchiwani byli w trzech kategoriach – klasy 1-3, 4-6 oraz gimnazjum. Przyznano 13 wyróżnień. Osoby i zespoły wyróżnione wystąpią 9 września 2018r. podczas programu „Niżańska droga do niepodległości”.

Nagrody rzeczowe oraz dyplomy wręczyła Pani Burmistrz Gminy i Miasta Nisko.

Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej 10.05.2018r  

Zmieniony ( 11.05.2018. )
 
Apel z okazji Konstytucji 3 Maja
Wpisał: Administrator   
30.04.2018.
 
 OBCHODY 227 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3-GO MAJA W PSP NR 1 W NISKU

      W dniu 30 kwietnia 2018 roku w naszej szkole obchodzono uroczystości rocznicowe związane z Uchwaleniem Konstytucji 3-go Maja. Akademię rozpoczęła pani dyrektor PSP nr 1 Beata Żak wprowadzając uczniów w tematykę tamtych wydarzeń i podkreśliła patriotyczny wymiar całego zdarzenia dla nas Polaków. Część artystyczną poprowadzili uczniowie klas 4a i 4b pod opieką wychowawców pani Anny Kuryły i Pana Grzegorza Nalepy. Prezentację przygotowali uczniowie klasy 7a Artur Drabik i Maciej Radziejowski. Oprawę artystyczną zawdzięczamy pani Beacie Lewickiej i pani Zofii Dul. Za wsparcie i dopilnowanie co do zgodności  historycznej i szczególną czujność podziękowania należą się panu Tomaszowi Żbik. Nad sprzętem nadzór sprawował niesamowity uczeń klasy 7b Wojciech Kotuła. Wszyscy młodzi artyści byli bardzo zaangażowani  w to przedsięwzięcie i i zostali nagrodzeni brawami. Oto kilka zdjęć z naszej uroczystości:

 
APEL Z OKAZJI KONSTYTUCJI 3 MAJA
Zmieniony ( 11.05.2018. )
 
Szkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.
Wpisał: Administrator   
30.04.2018.

 

W bieżącym roku mija setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W to wydarzenie wpisuje się Festiwal Pieśni i piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbędzie się w naszej szkole 10 maja 2018 roku. Dzisiaj natomiast prezentowali się uczniowie klas III - VII w Szkolnym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.

Wystąpili:
Oliwia Sarnikowska, Kalina Mazepa, uczniowie klas czwartych w piosence "Płynie Wisła", Alicja Dąbek, Monika Zaręba, Kinga Piekarz i Emilia Warchoł, Kuba Chwiej, Emilia Wieleba, Filip Michałkiewicz, Rafał Lechociński oraz uczniowie klasy siódmej w piosence "Taki kraj". Do etapu gminnego zakwalifikowali się uczniowie: Oliwia Sarnikowska, duet Kinga  Piekarz i Emilia Warchoł, Emilia Wieleba, Rafał Lechociński, oraz piosenki: "Płynie, Wisła" w wykonaniu uczniów klas czwartych oraz "Taki kraj" w wykonaniu uczniów z klasy VIIa.

 SZKOLNY PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I Å»OŁNIERSKIEJ.


 

Zmieniony ( 30.04.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 12 z 265
Gościmy
Imieniny
22 Czerwca 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.
 
Top! Top!