www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
26.08.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Projekt "Przygoda z paragrafem",
Wpisał: Administrator   
20.12.2018.

 

12 grudnia przedstawiciele społeczności uczniowskiej naszej naszej szkoły Magdalena Hyła, Julia Aleksiińska, Artur Drabik, Aleksander Piekarz wraz z opiekunem Małgorzatą Marciniec brali udział w wycieczce do Warszawy. Wyjazd został zorganizowany przez Burmistrza Niska i brali w nim udział przedstawiciele wszystkich szkół w Gminie.

Uczniowie wzięli udział w projekcie "Przygoda z paragrafem", warsztaty zostały zorganizowane w Ministerstwie Sprawiedliwości, uczniowie przez kilka godzin mogli zapoznać się z pracą prokuratorów, kryminologów i strażników więziennych.

Atrakcją była również wizyta w Sejmie i udział w obradach.

Wyjazd był bardzo udany.

 

 


 

Zmieniony ( 20.12.2018. )
 
XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
Wpisał: Administrator   
17.12.2018.

XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS” pod patronatem Wojewody  i Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

Nagroda dla Julii Szewczyk

Wyróżnienie dla Julii Aleksińskiej

12 grudnia 2018 roku w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej zostały rozdane nagrody laureatom XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS”.

 

W tym uroczystym wydarzeniu uczestniczyła Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki , Pani Maria Kurowska Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Pan Jerzy Jęczmienionka Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz młodzież, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.

Komisja przyznała 5 nagród i 15 wyróżnień. Pośród nagrodzonych jest praca naszej uczennicy z klasy 8b Julii Szewczyk. Wyróżnienie otrzymała również uczennica z klasy 8b Julia Aleksińska.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Elżbieta  Wnuk

Zmieniony ( 17.12.2018. )
 
WIZYTA W DOMU DZIECKA
Wpisał: Administrator   
11.12.2018.

10 grudnia opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Małgorzata Marciniec i Elżbieta Wojdan wraz z uczennicami Kingą Piekarz, Emilią Nalepą i Marysią Pająk pojechały jak co roku do Domu Dziecka w Stalowej Woli, aby zawieźć zebrane w mikołajkowej akcji prezenty. Dziewczynki chętnie częstowały słodyczami najmłodszych wychowanków Domu Dziecka, organizując zabawę z nimi.

Ten krótki czas, spędzony w tym szczególnym, miejscu był bardzo ważny dla zrozumienia idei wolontariatu i tego, jak ważna jest umiejętność dzielenia się z innymi. Dzieci mogły docenić również wagę domu rodzinnego w ich życiu.

Pani dyrektor Domu Dziecka przekazała serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom PSP nr 1 za okazane serce i hojność.

 

Zmieniony ( 20.12.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 40 z 324
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości
Imieniny
26 Sierpnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dobroniega, Joanna,
Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian,
Zefir, Zefiryn,
Zefiryna
Do końca roku zostało 128 dni.
 
Top! Top!