www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
22.10.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Podkarpacki Konkurs "Literatura i Dzieci - Niezwykłe Opowieści"
Wpisał: Administrator   
27.12.2018.

17 grudnia 2018 r. w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Podkarpackiego Konkursu "Literatura i Dzieci - Niezwykłe Opowieści". Laureatką I nagrody w konkursie plastycznym, w kategorii wiekowej 0 - II została Zuzanna Jonak z oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Nisku. Zuzia wykonała pracę w szkole pod kierunkiem wychowawcy. Dziewczynka przedstawiła w niej "Złotą Kaczkę", bohaterkę jednej z wielu czytanych w klasie legend. Sukces dziewczynki jest tym większy, że jej praca została dostrzeżona pośród 876-u, jakie nadesłano do organizatora konkursu. Dziewczynka otrzymała piękną książkę o malarstwie i dyplom. W szkole wystąpiła z tymi nagrodami na uroczystym apelu świątecznym i przyjęła gratulacje od pani Dyrektor.

wych. Barbara Dziedzic

 

Zdjęcie 

Zmieniony ( 27.12.2018. )
 
Projekt "Przygoda z paragrafem",
Wpisał: Administrator   
20.12.2018.

 

12 grudnia przedstawiciele społeczności uczniowskiej naszej naszej szkoły Magdalena Hyła, Julia Aleksiińska, Artur Drabik, Aleksander Piekarz wraz z opiekunem Małgorzatą Marciniec brali udział w wycieczce do Warszawy. Wyjazd został zorganizowany przez Burmistrza Niska i brali w nim udział przedstawiciele wszystkich szkół w Gminie.

Uczniowie wzięli udział w projekcie "Przygoda z paragrafem", warsztaty zostały zorganizowane w Ministerstwie Sprawiedliwości, uczniowie przez kilka godzin mogli zapoznać się z pracą prokuratorów, kryminologów i strażników więziennych.

Atrakcją była również wizyta w Sejmie i udział w obradach.

Wyjazd był bardzo udany.

 

 


 

Zmieniony ( 20.12.2018. )
 
XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
Wpisał: Administrator   
17.12.2018.

XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS” pod patronatem Wojewody  i Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

Nagroda dla Julii Szewczyk

Wyróżnienie dla Julii Aleksińskiej

12 grudnia 2018 roku w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej zostały rozdane nagrody laureatom XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS”.

 

W tym uroczystym wydarzeniu uczestniczyła Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki , Pani Maria Kurowska Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Pan Jerzy Jęczmienionka Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz młodzież, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.

Komisja przyznała 5 nagród i 15 wyróżnień. Pośród nagrodzonych jest praca naszej uczennicy z klasy 8b Julii Szewczyk. Wyróżnienie otrzymała również uczennica z klasy 8b Julia Aleksińska.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Elżbieta  Wnuk

Zmieniony ( 17.12.2018. )
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 40 z 325
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość oraz 1 użytkownik
Imieniny
22 Października 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Abercjusz, Filip,
Halka, Kordula,
Kordelia,
Przybysława, Sewer
Do końca roku zostało 71 dni.
 
Top! Top!