www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
20.03.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
DZIEŃ OTWARTY
Wpisał: Administrator   
12.03.2014.

 4 marca nasza szkoła gościła kandydatów na uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Przedszkolaki miały okazję na własne oczy zobaczyć sale lekcyjne, zapoznać się z nauczycielami i uczniami. Dzień otwarty zorganizowaliśmy już po raz trzeci. Tego roku odbywał się pod hasłem "Piraci zapraszają na pokład naszej szkoły". Już po wejściu do szkoły nasi goście otrzymali pirackie czapki oraz nauczyli się odpowiedniego okrzyku. Po przejściu do sali gimnastycznej obejrzeli program artystyczny, którego zwieńczeniem było wspólne zaśpiewanie pirackiej piosenki. Był to również początek „wędrówki do skarbu”. Przedszkolaki otrzymały tajemniczy list, który informował ich w jaki sposób dotrzeć do celu i zdobyć skarb. Wędrówki po kolejnych salach lekcyjnych dostarczały kolejnych wrażeń, były również miejscem wykonywania zadań, a było ich całkiem sporo. Trzeba było przejść tor przeszkód, namalować sobie pirackie wąsy i zrobić odpowiedni tatuaż, ułożyć na czas puzzle, ułożyć obrazek, odpowiedzieć prawidłowo na szereg pytań. Efektem poprawnie wykonanych zadań było zgromadzenie odpowiednich informacji i dotarcie do skarbu. Wszyscy cieszyli się z osiągnięcia celu, mieli również okazję zapoznać się z salami lekcyjnymi, nauczycielami i starszymi kolegami. Mili goście obdarowani zostali słodkimi upominkami i obejrzeli prezentację multimedialną, która zawierała bogatą ofertę naszej szkoły dotyczącą udziału w programach, projektach, organizacji wielu imprez, wyjść i wycieczek, spotkań z ciekawymi ludźmi.

Dzień otwarty służy zacieśnieniu współpracy z przedszkolami. Chcemy umożliwić dzieciom poznanie naszej szkoły. Aby miały świadomość tego, jak wygląda miejsce, w którym będą się uczyć, jakie są sale i jakie warunki panują w naszej placówce.

Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcie

Zmieniony ( 12.03.2014. )
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE IA
Wpisał: Administrator   
03.02.2014.

Dnia 15 stycznia 2014 r. uczniowie klasy IA zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci zaprezentowały wiele wierszy i piosenek.

W ten sposób wyraziły miłość i wdzięczność wobec ukochanych bliskich.

 Do życzeń dołączyły własnoręcznie wykonane  laurki. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Bardzo dziękujemy Babciom i Dziadziom za liczne przybycie do naszej szkoły.

Wychowawca: Monika Bajak

Zdjęcie

Zmieniony ( 03.02.2014. )
 
Dla starszych kolegów
Wpisał: Administrator   
02.02.2014.

W tym roku, dzieci z oddziału przedszkolnego wystawiły "Jasełka" nie tylko dla babć i dziadków oraz  rodziców i rodzeństwa, ale także dla kolegów ze starszych klas.

 Dzień przed feriami (17.01.2014) gościły w swojej sali, najpierw uczniów klasy szóstej i czwartych, a godzinę później, piątych. Był to dla gości sentymentalny powrót do czasów zerówki. To właśnie oni, najlepiej rozumieją wszystkie emocje przedszkolaków, związane z publicznymi występami, gdyż sami tego doświadczyli.

Dla "zerówkowiczów" występy dla starszych kolegów były bardzo ważne. Chcieli dobrze wypaść przed starszymi braćmi i siostrami, ich kolegami i koleżankami, znanymi nie tylko ze szkoły.

 Występy przedszkolaków zostały nagrodzone gromkimi brawami starszych kolegów, a sami aktorzy obdarowani słodkościami. 

 wych. Barbara Dziedzic

Zmieniony ( 02.02.2014. )
 
««  start « poprz. 71 72 73 74 75 76 77 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 293 - 296 z 306
Gościmy
Imieniny
20 Marca 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Aleksandra, Ambroży,
Anatol, Bogusław,
Cyriaka, Eufemia,
Klaudia, Patrycjusz,
Ruprecht, Wasyl,
Wincenty
Do końca roku zostało 287 dni.
 
Top! Top!