www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
24.11.2017.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Dane szkoły
O patronie
Ogłoszenia
Dokumenty Szkolne
Plan lekcji 2016/2017
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
"Baw się z nami" - eliminacje gminne
Wpisał: Administrator   
01.06.2017.

31 maja 2017r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs „Baw się z nami”. Do zawodów sportowych przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych: PSP Nr 3 w Nisku, PSP Zarzecze i PSP Nr 1 w Nisku. Uczestnicy zmagali się w następujących dyscyplinach: sztafeta, bieg z szarfami, bieg w workach, zmiana piłek, dodawanie skoków, rzuty do żywego kosza, strzały na bramkę.

Uczniowie w przerwie konkurencji mieli przygotowany słodki poczęstunek i napoje.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – PSP Nr1 w Nisku

II miejsce - PSP Nr 3 w Nisku

III miejsce - PSP Zarzecze

            Każdy z uczestników otrzymał medal. Natomiast każda szkoła otrzymała cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko. Zwycięska drużyna z naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się 02.06.2012r. Trzymamy kciuki za naszych mistrzów i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

 "Baw się z mami" - eliminacje gminne

 


 2 czerwca odbył się Powiatowy Konkurs „Baw się z nami”. Zwycięzcami okazała się również drużyna z naszej szkoły. Będzie reprezentować szkołę eliminacjach rejonowych, które odbędą się 6 czerwca 2017r. Zwycięzcom składamy gratulacje i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Zmieniony ( 02.06.2017. )
 
Tydzień Bibliotek
Wpisał: Administrator   
01.06.2017.

W ramach Tygodnia Bibliotek 10 maja 2017 r. uczniowie kl.IVa  obejrzeli w Bibliotece Pedagogicznej w nisku  wystawę grafiki i poznali postać twórcy ex librisów  Andrzeja Kota- artysty z Lublina. Uczestniczyli też w warsztatach tworzenia własnych ex librisów. Zajęcia prowadziła p. Justyna Niedbała.   

 

W kolejnym dniu Tygodnia Bibliotek 11 maja 2017 r. w czytelni Biblioteki Pedagogicznej odbyły się zajęcia  z biblioterapii. Uczestniczyła w nich kl. IIIa. Tematem zajęć była plotka i moc słowa, które może budować właściwe relacje, ale może też głęboko ranić. W zajęciach wykorzystano teatrzyk Komishibai. Zajęcia prowadziła p. Anna Banach.  

 

Tydzień bibliotek
Zmieniony ( 01.06.2017. )
 
Z wizytą w porcie lotniczym Jasionka
Wpisał: Administrator   
31.05.2017.
26.04.2017r. klasy III zwiedziły port lotniczy w Jasionce. Dzieci zobaczyły nowy terminal pasażerski, zapoznały się z historią portu, warunkami podróżowania. Poznały ścieżkę pasażera - krok po kroku (odprawa biletowo - bagażowa, kontrola bezpieczeństwa, odprawa osób niepełnosprawnych, transport zwierząt). Obserwowały służby na terenie lotniska. Grupa została zaproszona do siedziby Lotniskowej Służby Ratowniczo Gaśniczej po wcześniejszym przejściu przez punkt kontroli bezpieczeństwa. Najciekawszym punktem wizyty był start samolotu pasażerskiego obserwowany z placu Lotniskowej Straży Pożarnej. 
Zmieniony ( 05.06.2017. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 32 z 224
Gościmy
Imieniny
24 Listopada 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia,
Emma, Flora,
Franciszek, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław,
Protazy
Do końca roku zostało 38 dni.
 
Top! Top!