www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
20.07.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE IIA
Wpisał: Administrator   
25.01.2015.

DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA  W  KLASIE  IIA

Dnia 23 stycznia 2015 r. uczniowie klasy IIA zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci zaprezentowały inscenizację pt. „Leśna szkoła” oraz wiersze i piosenki dla przybyłych gości.  W ten sposób wyraziły miłość i wdzięczność wobec ukochanych bliskich. Do życzeń dołączyły własnoręcznie wykonane  laurki i kwiaty. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców. Bardzo dziękujemy Babciom i Dziadziom za liczne przybycie do naszej szkoły.

 

Wychowawca: Monika Bajak

 

Zmieniony ( 02.02.2015. )
 
"JASEŁKA" DLA SENIORÓW
Wpisał: Administrator   
25.01.2015.

"Jasełka" dla seniorów

22.01.2015 r. "Biedronki" z oddziału przedszkolnego wystawiły "Jasełka" dla babć i dziadków. Był to prezent dla seniorów z okazji ich styczniowego święta. Tego samego dnia, po południu, dzieci dały występ dla rodziców i rodzeństwa. Dziadkowie ze wzruszeniem obejrzeli przedstawienie przygotowane przez swoje pociechy. Wysłuchali także okolicznościowych wierszy i piosenek oraz przyjęli upominki - pamiątkowe obrazki. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Oba spotkania przebiegały w miłej atmosferze, przy stołach zastawionych ciastem, upieczonym przez rodziców.

 wych. Barbara Dziedzic

 

Zmieniony ( 02.02.2015. )
 
Wigilieklasowe, apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Wpisał: Administrator   
20.12.2014.

 18 grudnia dzień przed przerwą świąteczną uczniowie naszej szkoły zorganizowali w klasach spotkania opłatkowe. Na stołach pojawiły się wigilijne potrawy, śpiewali kolędy i odwiedzali się w klasach składając życzenia nauczycielom i sobie nawzajem.

 Zdjęcie

 

19 grudnia 2014r. w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Beaty Lewickiej, p. Małgorzaty Maciąg i p. Beaty Przygody przygotowali uroczystą akademię. Święta Bożego Narodzenia, to czas wyciszenia i refleksji, a przede wszystkim radosnych spotkań z najbliższymi. Właśnie taki nastrój zapanował w naszej szkole podczas dzisiejszego dnia. Uczniowie przypomnieli najważniejsze tradycje Bożonarodzeniowe i odśpiewali przepiękne kolędy. 

 Zdjęcie

 

 Wigilia w klasie I b

Tradycją w naszej szkole są Wigilie klasowe organizowane przez poszczególne klasy i wychowawców. Zbliżają one wszystkich do siebie i wprowadzają do szkoły nastrój świąteczny.

Dnia 19 grudnia 2014r. o godzinie 17 odbyła się Wigilia klasowa w klasie I b, którą przygotowali uczniowie wraz z wychowawcą p. Danutą Boną i rodzicami. Na tę uroczystość zostały zaproszone: pani Dyrektor Beata Żak i pani Dyrektor Irena Sieradzka.

W tradycje bożonarodzeniowe wprowadziły wszystkich ,,Jasełka” przedstawione przez uczniów kl. I b. Następnie wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia, kolędując oraz spożywając potrawy przygotowane przez rodziców.

 Zdjęcie

Zmieniony ( 15.01.2015. )
 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 265 - 268 z 324
Gościmy
Imieniny
20 Lipca 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz,
Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł,
Sewera
Do końca roku zostało 165 dni.
 
Top! Top!