www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
17.12.2018.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Dane szkoły
O patronie
Ogłoszenia
Dokumenty Szkolne
Plan lekcji 2016/2017
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Ognisko klasowe - kl 4a
Wpisał: Administrator   
24.06.2014.

Dnia 24 czerwca 2014r. uczniowie klasy 4a wraz ze swoją wychowawczynią p. Jolantą  Sztyber oraz mamami: p. Małgorzatą Szewczyk i p. Mariolą  Cagara wybrali  się rowerami do Racławic na ognisko klasowe. Ognisko było uwieńczeniem całorocznej nauki oraz zdaniem egzaminu na kartę rowerową. Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy rowerem, znajomość przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Po dotarciu na miejsce i rozpaleniu ogniska wszyscy piekli kiełbaski i chlebek, które wcześniej zakupiły i przygotowały mamy. Mamy zadbały również aby pociechom nie zabrakło orzeźwiających napoi i pysznych słodkich ciasteczek. Po upieczeniu i skonsumowaniu kiełbasek chłopcy i dziewczyny grali w piłkę, słuchali muzyki, spędzali miło czas na placu zabaw i w pobliskim ski parku. To była wspaniała integracyjna klasowa zabawa, pełna radości i swobody, a wszystko w blasku przepięknego błękitnego nieba i gorącego słońca. Wszyscy w wesołych nastrojach wrócili bezpiecznie do domu.

Zdjęcie

Zmieniony ( 25.06.2014. )
 
Podsumowanie konkursu plastycznego "ZOO domem zwierząt" - ZOO Zamość
Wpisał: Administrator   
24.06.2014.

Podsumowanie konkursu plastycznego "ZOO domem zwierząt" - ZOO Zamość 

9 czerwca 2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego razem ze swoimi rodzicami były gośćmi ZOO w Zamościu. Uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych na temat "ZOO domem zwierząt", a później pod kierunkiem pani przewodnik zwiedziły ZOO. Dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym, ogłoszonym przez ZOO. Na zajęciach w szkole wykonały dowolną techniką pracę na temat: "ZOO domem zwierząt". Najlepsze prace zostały przesłane do organizatora.W dniu 20.06.2014 r. komisja konkursowa po obejrzeniu 202 prac nadesłanych na konkurs, postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace w IV kategoriach wiekowych: przedszkola, kl. I - III, kl. IV - VI oraz gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Pośród 12 osób nagrodzonych znalazła się przedstawicielka naszej szkoły, Oliwia Olko z oddziału przedszkolnego. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 25.06.2014 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej ZOO.

wych. Barbara Dziedzic

Zmieniony ( 25.06.2014. )
 
Dzień Języków Obcych
Wpisał: Administrator   
17.06.2014.

 

Zdjęcie 5 czerwca  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Dniu Języków Obcych.Zadaniem uczestników było przygotowanie tańca lub zabawnego skeczu związanego z kulturą wybranego państwa. Program rozpoczął się prezentacją dotyczącą Niemiec i Austrii przygotowaną przez ucznia klasy IV Stanisława Habigiera oraz quizem sprawdzającym znajomość kultury i atrakcji Wielkiej Brytanii. Następnie uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością polskich przysłów czytanych po angielsku jak również interpretacją łamańców językowych. Część artystyczna dostarczyła wielu wrażeń. Tańce i zabawne skecze wprawiły widownię w miły nastrój co zaowocowało włączeniem się do wspólnych śpiewów.

Zdjęcie

 

Zmieniony ( 25.06.2014. )
 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 253 - 256 z 287
Gościmy
Imieniny
17 Grudnia 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Florian, Jolanta,
Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław
Do końca roku zostało 15 dni.
 
Top! Top!