www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
21.05.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Dzień Babci i Dziadka
Wpisał: Administrator   
06.02.2015.

Dzień Babci i Dziadka

 Dnia 30 stycznia  w klasie III b odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka . 

Uczniowie przygotowali część artystyczną, a także piękne upominki własnoręcznie zrobione. Babcie i dziadkowie z wielką uwagą słuchali swoich wnuków nagradzając ich gromkimi brawami. Drugą część uroczystości przy słodkim poczęstunku stanowił Quiz na znajomość swoich małych pociech. Ciekawe pytania czasami zaskakiwały uczestników i było trochę śmiechu, wszyscy bawili się świetnie, a najlepsi zostali nagrodzeni słodyczami.

 

Beata Przygoda

 Zdjęcie

Zmieniony ( 06.02.2015. )
 
RODZINNE KOLĘDOWANIE
Wpisał: Administrator   
02.02.2015.

27 stycznia 2015r. w PSP Nr 1  tradycyjnie jak co roku odbyło się RODZINNE KOLĘDOWANIE. Spotkanie zostało zorganizowane w kooperacji z Akademią Sztuki AS. Pani dyrektor Beata Żak serdecznie przywitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość gości. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas  pani burmistrz Teresa Sułkowska, przewodniczący Rady Miasta pan Waldemar Ślusarczyk, delegacja z zaprzyjaźnionej  Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. Stanisława Dąbka z Lubaczowa na czele  z dyrektorem panem Piotrem Salikim i wicedyrektor panią Ewą Swatek,  dyrektor NCK „Sokół” - pani Alicja Sochacka, pani Alicja Krawiec - kierownik Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Przedszkoli w Nisku, proboszcz parafii św. Józefa w Nisku ks. kanonik Franciszek Grela, ks. kanonik Władysław Jadam oraz pan organista Stanisław Kak. Swoją obecnością zaszczyciły nas również Panie będące na zasłużonej emeryturze, rodzice, dziadkowie naszych uczniów i uczniów Akademii Sztuki AS. Nie zabrakło również nauczycieli uczących w naszej szkole. Spotkanie prowadziła pani Beata Lewicka, która wprowadziła nas w atmosferę i układ tego niezwykłego wieczoru. Dzieci prezentowały swoje umiejętności gry na instrumentach, śpiewie kolęd i recytacji wierszy. Niektórzy mali artyści występowali po raz pierwszy i było to dla nich ogromnym przeżyciem. W przerwie występu wszyscy zaproszeni goście i uczestnicy zostali zaproszeni do poczęstunku: kawa, herbata i pyszne ciasteczka.  Zarówno nam jako gospodarzom jak i wszystkim uczestnikom było niezmiernie miło z powodu tego spotkania. Czas i atmosfera w jakiej spotkaliśmy się sprzyjała wyzwalaniu dobroci, radości i życzliwości. Wszyscy uczestnicy Rodzinnego Kolędowania zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 

Zmieniony ( 02.02.2015. )
 
SPOTKANIA Z LEŚNIKIEM
Wpisał: Administrator   
28.01.2015.

 

 

Dnia 27 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbyły się spotkania z leśnikiem na temat: Co las nam daje w darze?  Podczas prelekcji zaproszony gość opowiadał dzieciom o korzyściach, jakie czerpiemy z obszarów leśnych oraz zasadach zachowania w lesie. Uczniowie klasy II A zaprezentowali inscenizację pt.: „Leśna szkoła”. W zajęciach edukacyjnych uczestniczyli uczniowie z klas 0 – IV.

 

Monika Bajak

 

 

 

Zmieniony ( 02.02.2015. )
 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 253 - 256 z 315
Gościmy
Imieniny
21 Maja 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata, Jan,
Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz,
Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 225 dni.
 
Top! Top!