www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
21.01.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Dane szkoły
O patronie
Ogłoszenia
Dokumenty Szkolne
Plan lekcji 2016/2017
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie





Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
RODZINNE KOLĘDOWANIE
Wpisał: Administrator   
02.02.2015.

27 stycznia 2015r. w PSP Nr 1  tradycyjnie jak co roku odbyło się RODZINNE KOLĘDOWANIE. Spotkanie zostało zorganizowane w kooperacji z Akademią Sztuki AS. Pani dyrektor Beata Żak serdecznie przywitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość gości. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas  pani burmistrz Teresa Sułkowska, przewodniczący Rady Miasta pan Waldemar Ślusarczyk, delegacja z zaprzyjaźnionej  Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. Stanisława Dąbka z Lubaczowa na czele  z dyrektorem panem Piotrem Salikim i wicedyrektor panią Ewą Swatek,  dyrektor NCK „Sokół” - pani Alicja Sochacka, pani Alicja Krawiec - kierownik Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Przedszkoli w Nisku, proboszcz parafii św. Józefa w Nisku ks. kanonik Franciszek Grela, ks. kanonik Władysław Jadam oraz pan organista Stanisław Kak. Swoją obecnością zaszczyciły nas również Panie będące na zasłużonej emeryturze, rodzice, dziadkowie naszych uczniów i uczniów Akademii Sztuki AS. Nie zabrakło również nauczycieli uczących w naszej szkole. Spotkanie prowadziła pani Beata Lewicka, która wprowadziła nas w atmosferę i układ tego niezwykłego wieczoru. Dzieci prezentowały swoje umiejętności gry na instrumentach, śpiewie kolęd i recytacji wierszy. Niektórzy mali artyści występowali po raz pierwszy i było to dla nich ogromnym przeżyciem. W przerwie występu wszyscy zaproszeni goście i uczestnicy zostali zaproszeni do poczęstunku: kawa, herbata i pyszne ciasteczka.  Zarówno nam jako gospodarzom jak i wszystkim uczestnikom było niezmiernie miło z powodu tego spotkania. Czas i atmosfera w jakiej spotkaliśmy się sprzyjała wyzwalaniu dobroci, radości i życzliwości. Wszyscy uczestnicy Rodzinnego Kolędowania zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 

Zmieniony ( 02.02.2015. )
 
SPOTKANIA Z LEŚNIKIEM
Wpisał: Administrator   
28.01.2015.

 

 

Dnia 27 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbyły się spotkania z leśnikiem na temat: Co las nam daje w darze?  Podczas prelekcji zaproszony gość opowiadał dzieciom o korzyściach, jakie czerpiemy z obszarów leśnych oraz zasadach zachowania w lesie. Uczniowie klasy II A zaprezentowali inscenizację pt.: „Leśna szkoła”. W zajęciach edukacyjnych uczestniczyli uczniowie z klas 0 – IV.

 

Monika Bajak

 

 

 

Zmieniony ( 02.02.2015. )
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE IIA
Wpisał: Administrator   
25.01.2015.

DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA  W  KLASIE  IIA

Dnia 23 stycznia 2015 r. uczniowie klasy IIA zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci zaprezentowały inscenizację pt. „Leśna szkoła” oraz wiersze i piosenki dla przybyłych gości.  W ten sposób wyraziły miłość i wdzięczność wobec ukochanych bliskich. Do życzeń dołączyły własnoręcznie wykonane  laurki i kwiaty. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców. Bardzo dziękujemy Babciom i Dziadziom za liczne przybycie do naszej szkoły.

 

Wychowawca: Monika Bajak

 

Zmieniony ( 02.02.2015. )
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 237 - 240 z 298
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Imieniny
21 Stycznia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.
 
Top! Top!