www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
22.10.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie





Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
KONKURS CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW KLAS DRUGICH I TRZECIEJ
Wpisał: Administrator   
10.03.2019.

Dnia 28.02.2019r. oraz 07.03.2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Nisku odbył y się Szkolne  Konkursy Czytelnicze dla uczniów klas drugich i trzeciej.

Zadania konkursowe obejmowały:

- test znajomości lektury wiodącej

- test czytania ze zrozumieniem

- test szybkiego czytania

- czytanie na głos fragmentu tekstu

Wśród uczestników z klas drugich najwyższe wyniki uzyskali:

1 miejsce – Bartłomiej Szewczyk  kl IIB

2 miejsce – Tymoteusz Folta kl IIA

3 miejsce – Aleksander Zaleśny kl IIA

Wyróżnienia – Maja Mazur kl IIA

                       Szymon Małek kl IIB

                       Szymon Nicałek kl IIB

Laureatami konkursu w klasie trzeciej zostali:

1 miejsce -  Nikodem  Milewski

2 miejsce – Mateusz Wójtowicz

3 miejsce –  Maja Kieżun

                       Karolina Ludian

Wyróżnienie -  Patrycja Hausner

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zmieniony ( 10.03.2019. )
 
Szkolny Konkurs Ortograficzny
Wpisał: Administrator   
04.03.2019.

 

W dniach 07.02.2019 i 08.02.2019 odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. W klasach drugich wzięło udział dziewięć osób, a w klasach trzecich sześć osób.

W klasach II uczniowie uzyskali następujące wyniki:

I miejsce - Joanna Wór, klasa IIa – 182 p.

II miejsce – Aleksander Zaleśny, klasa IIa – 181p.

III miejsce – Bartłomiej Szewczyk, klasa IIb – 179 p.

IV miejsce – Bartosz Chajnowski, klasa IIa – 176 p.

IV miejsce – Tymoteusz Folta, klasa IIa – 176 p.

V miejsce – Szymon Nicałek, klasa IIb – 168 p.

VI miejsce – Szymon Małek, klasa IIb – 162 p.

VII miejsce – Maja Mazur, klasa IIa – 159 p.

VIII miejsce – Tomasz Wdowiak, klasa IIb – 151 p.


W klasach III uczniowie uzyskali następujące wyniki:

I miejsce – Wiktor Dymowski – 144,5 p.

II miejsce – Karolina Ludian – 126,5 p.

III miejsce – Nikodem Milewski – 121 p.

IV miejsce – Maja Kieżun – 115,5 p.

V miejsce – Patrycja Hausner – 98,5 p.

VI miejsce – Klaudia Ląd – 89 p.


Uczniowie, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca wezmą udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym.

Gratulujemy!



Zmieniony ( 04.03.2019. )
 
Sukcesy z matematyki w I semestrze roku szkolnego 2018/2019
Wpisał: Administrator   
04.02.2019.

I  Konkursy

1. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny" Alfik"

W konkursie „ Alfik” brało udział 37 uczniów z klas II- VIII (bez klasy III).

Najlepszy wynik z klas drugich otrzymał Aleksander Zaleśny (nauczyciel p. Danuta Bona oraz p. Elżbieta Wojdan- nauczanie indywidualne - społeczne) zajmując 6 miejsce w województwie.  Uczeń ten otrzymał dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.

Najlepszy wynik z klas czwartych uzyskał Antoni Dubiel ( nauczyciel p. Elżbieta Wojdan) zajmując 164 miejsce w województwie. 

Najlepszy wynik z klas piątych otrzymał Szymon Walczak (nauczyciel p. Anna Kuryła) zajmując 53 miejsce w województwie.

Najlepszy wynik z klas szóstych otrzymał Jan Habigier zajmując 33 miejsce

w województwie (nauczyciel p. Anna Kuryła). 

 Uczeń ten otrzymał dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.

Najlepszy wynik z klas siódmych otrzymał Jakub Rozwadowski zajmując 21 miejsce w województwie (nauczyciel p. Elżbieta Wojdan). 

Najlepszy wynik z klas ósmych otrzymał Aleksander Piekarz zajmując 65 miejsce w województwie (nauczyciel p. Elżbieta Wojdan). 

 

2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAKS- sesja jesienna

W konkursie brało udział 31uczniów.

 Najlepsi okazali się:

1. Piech Filip klasa IV b- wynik-dobry - 21 miejsce w województwie (nauczyciel pani Anna Kuryła),

2. Walczak Szymon klasa 5a- wynik dobry- 7 miejsce w województwie - (nauczyciel pani Anna Kuryła),

3. Mierzwa Paweł klasa 6a wynik dobry-5 miejsce w województwie - (nauczyciel pani Anna Kuryła),

4. Michał Kieżun -wynik dobry - 6 miejsce w województwie-(nauczyciel pani Anna Kuryła),

5. Pintal Monika-klasa 6b wynik  dobry-9 miejsce  w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan,

6.  Rej Krzysztof - klasa 6b -12 miejsce  w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan) 

7. Jan Habigier klasa 6 a-wynik  dobry-17 miejsce  w województwie (nauczyciel pani Anna Kuryła),

8. Jakub Rozwadowski klasa  7 b wynik bardzo dobry - 3 miejsce w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan) darmowy udział w kolejnej edycji,

9. Magdalena Hyła - klasa 8b -wynik dobry-9 miejsce w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan). Uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

II  Programy, w których uczestniczymy:

-"Lepsza szkoła" -sesje z plusem z matematyki

- " Matlandia"- nauka przez komputer

-  "Super klasa" -rywalizacja klas

Zmieniony ( 05.07.2019. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 24 z 325
Gościmy
Imieniny
22 Października 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Abercjusz, Filip,
Halka, Kordula,
Kordelia,
Przybysława, Sewer
Do końca roku zostało 71 dni.
 
Top! Top!