www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
26.08.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Zabawa w gotowanie
Wpisał: Administrator   
20.05.2019.

 

15 maja  w klasie I b i II a odbyły się warsztaty kulinarne.  Głównym celem zajęć było promowanie zdrowego trybu życia wśród najmłodszych.    

Okazało się , że uczestnicy warsztatów z wielkim zapałem przygotowywali pod kierunkiem prowadzących koktajl owocowy z dodatkiem zdrowych przypraw oraz gofry z dżemem z domowej kuchni , owocami i odżywczymi syropami . Następnie również z równym zapałem i apetytem spożywali wspólnie przygotowane smakołyki.  Także było,, pracowicie , smacznie i zdrowo”.                                                                                                                                    

Zmieniony ( 20.05.2019. )
 
Zajęcia lekcyjne
Wpisał: Administrator   
23.04.2019.

Od 24.04.2019r (środa) zajęcia lekcyjne wg planu lekcji.

Zmieniony ( 23.04.2019. )
 
WIZYTA KL.IVA W MUZEUM REGIONALNYM W STALOWEJ WOLI-WYSTAWA INTERAKTYWNA I WARSZTATY "POZNAJ SIEBIE"
Wpisał: Administrator   
16.04.2019.

Dnia 5 kwietnia 2019 r. klasa IVA z wychowawcą p. Magdaleną Leń i p. Elżbietą Wnuk wybrali się do Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli na wystawę „Poznaj siebie”. Jest to ekspozycja biologiczno-fizyczna ukazującą w unikalny sposób elementy fizjologii i budowy ciała człowieka. Wystawa składa się z 21 eksponatów interaktywnych, w których obszernie zaprezentowana została anatomia ludzkiego organizmu, w tym budowa serca ludzkiego, organów wewnętrznych, budowa i zakres ruchu stawów oraz rozmieszczenie żył i tętnic w naszym ciele. Znajdują się tam stanowiska do wykonania eksperymentów, dzięki którym można sprawdzić swoją pamięć i refleks, osoby zwiedzające wystawę będą miały szansę poznać typ budowy swojego ciała czy siłę rąk. Wśród eksponatów nie zabraknie również ciekawostek i zagadek pogłębiających wiedzę o człowieku. Ze względu na swój charakter oraz różnorodność, wystawa kierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Eksponaty zawierają opisy podstawowe w języku polskim i angielskim. Zainstalowane są w nich również karty z dodatkowym, rozszerzonym opisem szczegółowo wyjaśniającym dane zagadnienie. Wielkim atutem ekspozycji jest nowoczesne podejście do tematu, które ma swoje odzwierciedlenie w atrakcyjnej formie plastycznej prezentowanych stanowisk. W ramach wystawy odbyły się również zajęcia warsztatowe, podczas których uczniowie mogli wykonać tekturową dłoń odzwierciedlającą pracę naszych mięśni. Uczniowie byli bardzo zainteresowani wystawą i chętnie brali udział w warsztatach.

 

  
Zmieniony ( 17.04.2019. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 324
Gościmy
Imieniny
26 Sierpnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dobroniega, Joanna,
Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian,
Zefir, Zefiryn,
Zefiryna
Do końca roku zostało 128 dni.
 
Top! Top!