17.12.2018.

Konto? Zarejestruj się!
XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
17.12.2018.

XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS” pod patronatem Wojewody  i Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Nagroda dla Julii Szewczyk

Wyróżnienie dla Julii Aleksińskiej

12 grudnia 2018 roku w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej zostały rozdane nagrody laureatom XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS”.

W tym uroczystym wydarzeniu uczestniczyła Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki , Pani Maria Kurowska Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Pan Jerzy Jęczmienionka Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz młodzież, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.

Komisja przyznała 5 nagród i 15 wyróżnień. Pośród nagrodzonych jest praca naszej uczennicy z klasy 8b Julii Szewczyk. Wyróżnienie otrzymała również uczennica z klasy 8b Julia Aleksińska.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Elżbieta  Wnuk

Zmieniony ( 17.12.2018. )

WIZYTA W DOMU DZIECKA
11.12.2018.

10 grudnia opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Małgorzata Marciniec i Elżbieta Wojdan wraz z uczennicami Kingą Piekarz, Emilią Nalepą i Marysią Pająk pojechały jak co roku do Domu Dziecka w Stalowej Woli, aby zawieźć zebrane w mikołajkowej akcji prezenty. Dziewczynki chętnie częstowały słodyczami najmłodszych wychowanków Domu Dziecka, organizując zabawę z nimi.

Ten krótki czas, spędzony w tym szczególnym, miejscu był bardzo ważny dla zrozumienia idei wolontariatu i tego, jak ważna jest umiejętność dzielenia się z innymi. Dzieci mogły docenić również wagę domu rodzinnego w ich życiu.

Pani dyrektor Domu Dziecka przekazała serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom PSP nr 1 za okazane serce i hojność.

Zmieniony ( 11.12.2018. )

Odwiedziny Świętego Mikołaja
07.12.2018.

6 grudnia 2018 r. naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Podczas spotkania Mikołaj obdarował dzieci prezentami.

Zmieniony ( 11.12.2018. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 288
Odwiedza nas 2 gości