24.11.2017.

Konto? Zarejestruj się!
PASOWANIE NA ŚWIETLIKA 2017
21.11.2017.

Dnia 15.11.17 r odbyła się  uroczystość  Pasowania  na  świetlika. Obecnością   swą  zaszczyciła  nas  p.dyrektor  Beata  Źak. Głównym  celem  było  przyjęcie  20 dzieci  do  grona  świetliczaków. Dzieci  musiały  przejść  bardzo  ważny  test   gotowości  świetlicowe .Były wesołe  zabawy  i konkursy.Dzieci wykazały się odwagą, szeregiem  umiejętności  oraz  wiedzą  niezbędną  dla  każdego  świetliczaka. Dzieci   przystąpiły  do  ślubowania  składając  uroczystą  przysięgę.Na  pamiątkę  każdy  otrzymał  odznakę  świetliczaka  i  ďługopis. Uroczystość  przygotowały  p.  Irena  Sieradzka, p. Grażyna  Samek i p.  Beata Szkółka.

Pasowanie na Świetlika 2017

,, Dzień bez komputera - konlurs

Eliminacje Miejsko-Gminne

Konkursu Podkarpackiego Literatura i Dzieci

,, Dzień bez komputera”.

Dnia 17 listopada 2017r.odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci,, Dzień bez komputera”. Do eliminacji miejsko- gminnych przystąpiło 6 uczennic naszej szkoły z klas I-III: Magdalena Kak, Oliwia Sarnikowska, Amelia Janusz, Kalina Mazepa, Wiktoria Sudoł i Hanna Wośko. Uczennice klasy III a ,Oliwia Sarnikowska z piosenką ,, Motylem jestem’’ i Magdalena Kak z piosenką ,, Chodźmy do parku” zostały zakwalifikowane do etapu powiatowego w Tarnobrzegu.

Gratulujemy i życzymy Oliwce i Madzi  dalszych sukcesów.

Beata Przygoda

Zmieniony ( 21.11.2017. )

Wycieczka do teatru ,,Maska w Rzeszowie.
21.11.2017.

16 listopada klasy I-III PSP nr 1 w Nisku  wybrały się  do teatru  Maska w Rzeszowie  na spektakl ,, Calineczka ”oparty na motywach baśni H. Ch. Andersena. Tym razem mali widzowie mieli okazję zapoznać się z nową formą teatralną jaką jest pantomima.

Beata Przygoda

Teatr Maska

Zmieniony ( 21.11.2017. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»