Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Wycieczka klas pierwszych do Doboszówki
20.07.2019.

Wycieczka klas pierwszych do Doboszówki PDF Drukuj Email
13.06.2019.

Dnia 6 czerwca klasy pierwsze wyruszyły wraz z wychowawcami i rodzicami na wycieczkę do gospodarstwa wiejskiego ,,Doboszka”. Uczniowie mieli okazję poznać historię od ziarna do chleba, a także sami na warsztatach zajęciowych swój chlebek zrobić. Zdobyli też wiadomości na temat zdrowej i ekologicznej żywności. Mieli okazję spróbować dawnych metod wyrabiania masła oraz młócenia zboża cepami . Po pracy w której pomagali swoim pociechom rodzice, pierwszaki przedstawili część artystyczną ,, Dla Mamy i Taty”.

Nie zabrakło zabawy na placu zabaw z ciekawym sprzętem. Następnie zaprowadzono nas do mini- ZOO , gdzie dzieci zobaczyły ciekawe zwierzęta, a także wysłuchały wielu informacji na ich temat.

Na zakończenie były kiełbaski z grilla i kompocik.

Wycieczka była bardzo udana, dopisała pogoda, przywieźliśmy dużo wrażeń i wiadomości, a także własnoręcznie wyrobione chlebki, które były bardzo smaczne.

Zmieniony ( 13.06.2019. )

20 Lipca 2019
Czesław, Czech,