Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Wycieczka na Słowację
26.08.2019.

Wycieczka na Słowację PDF Drukuj Email
06.06.2019.

W dniach 29 – 31 maja klasy ósme wraz z wychowawczyniami panią Ciećko i panią Marciniec oraz opiekunkami panią Dul i Olejarczyk uczestniczyły w trzydniowej wycieczce na Słowację. W grupie uczestników znalazły się też dzieci z klas piątych, szóstych i siódmych.

Pierwszego dnia dużo wrażeń dostarczyło zwiedzanie Jaskini Bielskiej, jednej z najpiękniejszych jaskiń w Europie, następnie mogli odbyć spacer po „Ścieżce w Koronach Drzew”, skąd rozciąga się piękny widok, który nas jednak ominął, ponieważ wszystko było spowite mgłą, jednak najważniejsze , że dobry humor nie opuszczał uczestników wycieczki.

Drugi dzień to ekstremalne przeżycia związane z wędrówką wąwozami Słowackiego Raju, pomimo deszczu młodzież świetnie sobie poradziła i pokonała strome podejścia.

W ostatnim dniu powitało nas piękne słońce i wszyscy mogli się zrelaksować w Tatralandii – jednym z największych parków wodnych w Europie.

Wycieczka była bardzo udana, uczniom klas ósmych pozostaje żałować, że to ich ostatnia wyprawa w takim składzie, jako uczniów szkoły podstawowej. Życzymy im nowych wrażeń tym razem już w szkole średniej!

Zmieniony ( 06.06.2019. )

26 Sierpnia 2019
Dobroniega, Joanna,