Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Powitanie Wiosny
24.06.2019.

Powitanie Wiosny PDF Drukuj Email
26.03.2019.

21 marca klasy 0-3 radośnie powitały Pierwszy Dzień Wiosny. Każda klasa przyszła do szkoły w tym dniu ubrana w kolorze wiosennym wylosowanym przez siebie kilka dni wcześniej . Wszystkie klasy z wychowawcami o godz. 800 przybyły na salę gimnastyczną, gdzie powitały Wiosnę wesołą piosenką. Pani dyrektor wręczyła za piękne wykonanie utworów muzycznych kolorowe słoneczka na ręce przewodniczącego każdej klasy. Gromkie brawa też były miłą nagrodą dla wykonawców piosenek. Po takim radosnym powitaniu pięknej pory roku klasy udały się do kina Wrzos w Stalowej Woli na film ,, Robaczki z zaginionej dżungli”. Uczniowie przyjechali do szkoły w bardzo dobrych nastrojach, bo film się podobał, wzbudzał często śmiech, ale uczył również właściwego postępowania w naszym życiu.

W tym dniu uczniowie klas IV - VIII również uroczyście powitali wiosnę. Wszyscy założyli kolorowe stroje i  o godz. 915 zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie odbył się pokaz talentów i konkurs wiedzy „1 z dziesięciu”. Nasi utalentowani koledzy i koleżanki dostarczyli nam niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję podziwiać ich dokonania. Wszyscy zostali obdarowani słodkimi upominkami.

Zmieniony ( 27.03.2019. )

24 Czerwca 2019
Danuta, Dan, Danisz,