Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu plastycznego,,Mój przyjaciel"
21.04.2019.

Rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu plastycznego,,Mój przyjaciel" PDF Drukuj Email
25.03.2019.

W sobotę 9 marca 2019 r w Teatrze Maska w Rzeszowie ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego ,,Mój przyjaciel" związanego z nowym spektaklem teatralnym ,,Wystarczy być"

Zadania konkursowego podjęli się uczniowie klas I - III naszej szkoły. Jury spośród 407 prac z całego województwa doceniło tę wykonaną przez Tymoteusza Foltę z klasy II a .Tymek został laureatem III miejsca! Nagrodą było zaproszenie na przedpremierowy spektakl,,Wystarczy być" w czasie którego zwycięzcom wręczono nagrody.

Tymkowi gratulujemy a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za ciekawe, pomysłowe prace,które głównie powstawały w czasie zajęć w świetlicy szkolnej. Zapraszamy do kolejnych konkursowych zmagań

szkolny opiekun konkursu: Zofia Dul

Zmieniony ( 25.03.2019. )

21 Kwietnia 2019