www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
21.05.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie





Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Sukcesy z matematyki w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
04.02.2019.

I  Konkursy

1. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny" Alfik"

W konkursie „ Alfik” brało udział 37 uczniów z klas II- VIII (bez klasy III).

Najlepszy wynik z klas drugich otrzymał Aleksander Zaleśny (nauczyciel p. Danuta Bona oraz p. Elżbieta Wojdan- nauczanie indywidualne - społeczne) zajmując 6 miejsce w województwie.  Uczeń ten otrzymał dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.

Najlepszy wynik z klas czwartych uzyskał Antoni Dubiel ( nauczyciel p. Elżbieta Wojdan) zajmując 164 miejsce w województwie. 

Najlepszy wynik z klas piątych otrzymał Szymon Walczak (nauczyciel p. Anna Kuryła) zajmując 53 miejsce w województwie.

Najlepszy wynik z klas szóstych otrzymał Jan Habigier zajmując 33 miejsce

w województwie (nauczyciel p. Anna Kuryła). 

 Uczeń ten otrzymał dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.

Najlepszy wynik z klas siódmych otrzymał Jakub Rozwadowski zajmując 21 miejsce w województwie (nauczyciel p. Elżbieta Wojdan). 

Najlepszy wynik z klas ósmych otrzymał Aleksander Piekarz zajmując 65 miejsce w województwie (nauczyciel p. Elżbieta Wojdan). 

 

2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAKS- sesja jesienna

W konkursie brało udział 31uczniów.

 Najlepsi okazali się:

1. Piech Filip klasa IV b- wynik-dobry - 21 miejsce w województwie (nauczyciel pani Anna Kuryła),

2. Walczak Szymon klasa 5a- wynik dobry- 7 miejsce w województwie - (nauczyciel pani Anna Kuryła),

3. Mierzwa Paweł klasa 6a wynik dobry-5 miejsce w województwie - (nauczyciel pani Anna Kuryła),

4. Michał Kieżun -wynik dobry - 6 miejsce w województwie-(nauczyciel pani Anna Kuryła),

5. Pintal Monika-klasa 6b wynik  dobry-9 miejsce  w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan,

6.  Rej Krzysztof - klasa 6b -12 miejsce  w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan) 

7. Jan Habigier klasa 6 a-wynik  dobry-17 miejsce  w województwie (nauczyciel pani Anna Kuryła),

8. Jakub Rozwadowski klasa  7 b wynik bardzo dobry - 3 miejsce w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan) darmowy udział w kolejnej edycji,

9. Magdalena Hyła - klasa 8b -wynik dobry-9 miejsce w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan). Uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

II  Programy, w których uczestniczymy:

-"Lepsza szkoła" -sesje z plusem z matematyki

- " Matlandia"- nauka przez komputer

-  "Super klasa" -rywalizacja klas

Zmieniony ( 04.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gościmy
Odwiedza nas 3 gości
Imieniny
21 Maja 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata, Jan,
Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz,
Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 225 dni.
 
Top! Top!