Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Spotkanie z podróżnikiem trzask.pl
21.04.2019.

Spotkanie z podróżnikiem trzask.pl PDF Drukuj Email
28.01.2019.

25 stycznia 2018 roku w naszej szkole po raz kolejny uczniowie mogli spotkać się z podróżnikiem z grupy Trzask. Tym razem uczniowie poznali egzotyczne ciekawostki na temat Amazonii. Amazonia - kraina wielkich rzek i lasów deszczowych. Prowadzący przedstawił wiele ciekawostek na temat życia w tamtym rejonie świata, a także opowiedział własne przygody z pobytu w amazońskiej dżungli. Nasz gość opowiadał o swojej podróży, bardzo ciekawie i interesująco. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali  niezwykłej  relacji z ekstremalnego pobytu w lesie amazońskim. Te niezwykłe opowieści i barwne fotografie wywołały w nas zachwyt i chęć poznania jeszcze innych stron świata. Dlatego też z pewnością podróżnicy z grupy „Trzask” jeszcze nie raz zagoszczą w naszej szkole.

Zmieniony ( 08.02.2019. )

21 Kwietnia 2019
Addar, Anzelm,