www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
26.08.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.01.2019.

Przed nami wspaniały czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, wzorem lat ubiegłych w naszej szkole odbywał się kiermasz świąteczny. Przez  trzy dni można było zakupić piękne stroiki i pyszne ciasteczka lub wylosować bożonarodzeniowe ozdoby oraz  sianko na świąteczny stół.. Kiermasz ten to nasza szkolna tradycja, a mógł on się odbyć dzięki zaangażowaniu uczniów klasy 7 a i pani Maciąg, której autorstwa są wyjątkowe stroiki! Zgromadzone w ten sposób fundusze zostały przeznaczone na Szlachetną Paczkę oraz działalność wolontariatu w naszej placówce.

Zmieniony ( 14.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gościmy
Imieniny
26 Sierpnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dobroniega, Joanna,
Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian,
Zefir, Zefiryn,
Zefiryna
Do końca roku zostało 128 dni.
 
Top! Top!