Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Wychowanie przez czytanie
21.01.2019.

Wychowanie przez czytanie PDF Drukuj Email
02.01.2019.

W dniach od 3 września do 14 grudnia 2018r. uczniowie klas: 5a i 6a naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli p. A. Kuryła i p. B. Lewickiej uczestniczyli w projekcie prowadzonym przez Fundację ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom” w programie „Wychowanie przez czytanie”.

Celem programu jest wspieranie rozwoju moralnego młodzieży oraz promocja czytelnictwa i wartościowej literatury.

Pod opieką nauczycieli p. Beaty Lewickiej i Anny Kuryła uczniowie omawiali istotę i skutki stosowania bądź zaniechania poszczególnych wartości moralnych oraz stworzyli krótkie prezentacje multimedialne przedstawiające wybrane przez siebie wartości – kasa 5a prezentację o przyjaźni, klasa 6a - krótki filmik o szacunku.

Zmieniony ( 02.01.2019. )

21 Stycznia 2019
Agnieszka, Epifani,