Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Podkarpacki Konkurs "Literatura i Dzieci - Niezwykłe Opowieści"
24.06.2019.

Podkarpacki Konkurs "Literatura i Dzieci - Niezwykłe Opowieści" PDF Drukuj Email
27.12.2018.

17 grudnia 2018 r. w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Podkarpackiego Konkursu "Literatura i Dzieci - Niezwykłe Opowieści". Laureatką I nagrody w konkursie plastycznym, w kategorii wiekowej 0 - II została Zuzanna Jonak z oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Nisku. Zuzia wykonała pracę w szkole pod kierunkiem wychowawcy. Dziewczynka przedstawiła w niej "Złotą Kaczkę", bohaterkę jednej z wielu czytanych w klasie legend. Sukces dziewczynki jest tym większy, że jej praca została dostrzeżona pośród 876-u, jakie nadesłano do organizatora konkursu. Dziewczynka otrzymała piękną książkę o malarstwie i dyplom. W szkole wystąpiła z tymi nagrodami na uroczystym apelu świątecznym i przyjęła gratulacje od pani Dyrektor.

wych. Barbara Dziedzic

Zdjęcie

Zmieniony ( 27.12.2018. )

24 Czerwca 2019