24.06.2019.

WIZYTA W DOMU DZIECKA PDF Drukuj Email
11.12.2018.

10 grudnia opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Małgorzata Marciniec i Elżbieta Wojdan wraz z uczennicami Kingą Piekarz, Emilią Nalepą i Marysią Pająk pojechały jak co roku do Domu Dziecka w Stalowej Woli, aby zawieźć zebrane w mikołajkowej akcji prezenty. Dziewczynki chętnie częstowały słodyczami najmłodszych wychowanków Domu Dziecka, organizując zabawę z nimi.

Ten krótki czas, spędzony w tym szczególnym, miejscu był bardzo ważny dla zrozumienia idei wolontariatu i tego, jak ważna jest umiejętność dzielenia się z innymi. Dzieci mogły docenić również wagę domu rodzinnego w ich życiu.

Pani dyrektor Domu Dziecka przekazała serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom PSP nr 1 za okazane serce i hojność.

Zmieniony ( 20.12.2018. )

24 Czerwca 2019
Danuta, Dan, Danisz,