Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Mikołajkowy Turniej Sportowy
17.12.2018.

Mikołajkowy Turniej Sportowy PDF Drukuj Email
06.12.2018.

6 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy. W zabawie uczestniczyły wszystkie dzieci z klas pierwszych i drugich ze swoimi wychowawcami.

Każda drużyna miała swój kolor koszulek: 1a-czerwone, 1b-niebieskie, 2a-żółte i 2b-zielone. Dzieciaki z tych klas startowały w 5 zabawach sportowych, w których miały okazję sprawdzić swoją szybkość, skoczność, zwinność i siłę. Ostatnią konkurencją było przeciąganie liny, które sprawiło najwięcej frajdy młodym sportowcom.

Wśród klas pierwszych I miejsce zajęła kl.1b, natomiast w klasach drugich - 2a.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami i cukierkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Drużyny otrzymały  również pamiątkowe dyplomy.

Wszyscy głośno i z zaangażowaniem kibicowali swoim koleżankom i kolegom.

Zabawa była wyśmienita.

Organizatorami turnieju byli: Małgorzata Olejarczyk i Grzegorz Nalepa.

Zmieniony ( 07.12.2018. )

17 Grudnia 2018
Florian, Jolanta,