Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
17.12.2018.

Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę PDF Drukuj Email
13.11.2018.

Dzieci z oddziału przedszkolnego aktywnie wpisały się w obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Już we wrześniu uroczyście obchodziły Dzień Przedszkolaka, który w tym roku przybrał patriotyczny charakter. Swoimi wierszami, piosenkami i tańcem najmłodsi wpisali się w obchody Roku Niepodległości. Szczególnie widowiskowe było wypuszczenie balonów w kolorach naszych barw narodowych.

Ponadto dzieci wykonały pamiątkowy witraż, na którym widnieje nasza
Biało-Czerwona oraz napis 11.11.1918 - 11.11.2018. Z wielkim zaangażowaniem malowały kolorowe szybki tego "okienka" oraz chętnie ozdobiły go liśćmi, osobiście przyniesionymi z naszego parku.

Przedszkolaki godnie uczciły Święto Odzyskania Niepodległości, zakładając na uroczysty apel szkolny stroje biało-czerwone.

Åšwiętowanie przez dzieci z zerówki Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Zmieniony ( 14.11.2018. )

17 Grudnia 2018
Florian, Jolanta,