Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Pasowanie na ucznia 2018/2019
14.11.2018.

Pasowanie na ucznia 2018/2019 PDF Drukuj Email
03.11.2018.

Dnia 29 października 2018r.w naszej szkole odbyło się Pasowanie na Ucznia pierwszoklasistów.

Na wstępie Pani dyrektor Beata Żak bardzo serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, drugich, nauczycieli, rodziców i wszystkich przybyłych gości. W uroczystości brała udział Pani wicedyrektor Jolanta Sztyber i przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Rostek-Aleksińska. Uroczystość Pasowania prowadzili uczniowie klas ósmych Artur Drabik i Maria Pająk. Jako pierwsze wystąpiły klasy drugie witając młodszych kolegów i koleżanki piękną częścią artystyczną oraz własnoręcznie zrobionymi upominkami ze słodką niespodzianką w środku. Następnie uczniowie klas pierwszych przedstawili czego już przez 2 miesiące nauczyli się w szkole. Odważnie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po części artystycznej złożyli ślubowanie prowadzone przez Panią dyrektor i zostali włączeni w poczet uczniów naszej szkoły.

Na zakończenie pierwszaki otrzymały dyplomy pamiątkowe, które zostały im wręczone przez wychowawców klas. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców pierwszoklasistów.

PASOWANIE NA UCZNIA 2018/2019

Zmieniony ( 14.11.2018. )

14 Listopada 2018
Agata, Aga, Damian,