www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Pasowanie na ucznia 2018/2019
20.07.2019.
 
 
Pasowanie na ucznia 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
03.11.2018.

Dnia 29 października 2018r.w naszej szkole odbyło się Pasowanie na Ucznia pierwszoklasistów.

Na wstępie Pani dyrektor Beata Żak bardzo serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, drugich, nauczycieli, rodziców i wszystkich przybyłych gości. W uroczystości brała udział Pani wicedyrektor Jolanta Sztyber i przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Rostek-Aleksińska. Uroczystość Pasowania prowadzili uczniowie klas ósmych Artur Drabik i Maria Pająk. Jako pierwsze wystąpiły klasy drugie witając młodszych kolegów i koleżanki piękną częścią artystyczną oraz własnoręcznie zrobionymi upominkami ze słodką niespodzianką w środku. Następnie uczniowie klas pierwszych przedstawili czego już przez 2 miesiące nauczyli się w szkole. Odważnie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po części artystycznej złożyli ślubowanie prowadzone przez Panią dyrektor i zostali włączeni w poczet uczniów naszej szkoły.

Na zakończenie pierwszaki otrzymały dyplomy pamiątkowe, które zostały im wręczone przez wychowawców klas. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców pierwszoklasistów.

 

 PASOWANIE NA UCZNIA 2018/2019

Zmieniony ( 14.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
20 Lipca 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz,
Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł,
Sewera
Do końca roku zostało 165 dni.
 
Top! Top!