Start arrow Świetlica szkolna arrow Świetlica szkolna arrow Już jesień
14.11.2018.

Już jesień PDF Drukuj Email
28.10.2018.

W miesiącu  październiku poznawaliśmy dary jesieni kasztany i żołędzie. Rozpoznawaliśmy grzyby jadalne i trujące. Dzieci malowały muchomora. Tworzyliśmy jesienną kompozycję ze zgromadzonych roślin: słonecznik, trzmielina, głóg, chmiel. Dzieci uczyły się poprawnego i estetycznego nakrywania stołu. Z plasteliny  i suchych liści dzieci lepiły ślimaki. Barwę liści podziwiały na wycieczce w parku. Zbierały kolorowe liście  i uczyły się je rozpoznawać. Kolorowe liście wykorzystaliśmy do zrobienia bukietów róż oraz drzewek witrażyków. Na Dzień Nauczyciela dzieci wykonały koszyk ze słonecznika. Dnia 19 października dzieci wzięły udział w uroczystym oddaniu terenu pod budowę sali gimnastycznej. Z okazji Wszystkich Świętych powstała gazetka. „Dla tych którzy odeszli” Dzieci malowały i wycinały lampiony.

Jesień w świetlicy szkolnej

Zmieniony ( 28.10.2018. )

14 Listopada 2018
Agata, Aga, Damian,