17.12.2018.

Uroczystr rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email
03.09.2018.

3 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie  roku szkolnego 2018/2019. Inaugurację roku rozpoczęła Msza święta w Kościele św. Józefa. Po mszy św. uczniowie spotkali się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Na sali nastąpiło odśpiewanie Hymnu Państwowego przez całą społeczność szkolną. Następnie pani dyrektor Beata Żak bardzo serdecznie przywitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi, życzyła owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego nie zabrakło również przewodniczącego Rady Rodziców Pana Sławomira Czwala, który także powitał bardzo gorąco całą społeczność szkolną. Po rozpoczęciu na sali gimnastycznej nastąpiło spotkanie uczniów z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Zmieniony ( 14.09.2018. )

17 Grudnia 2018
Florian, Jolanta,