23.10.2018.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas IV -VII. PDF Drukuj Email
03.06.2018.

25 maja 2018r. w naszej szkole odbyła się VII edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla klas IV -VII. Najlepsi uczniowie z siedmiu gmin naszego powiatu przez 60 minut rozwiązywali test ortograficzny.
Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, ponieważ dwoje uczniów uzyskało taką samą liczbę punktów i należało przeprowadzić dogrywkę.
Ostatecznie Mistrzem Ortografii i zdobywcą nagrody głównej - Złotego Pióra Starosty - został Karol Tarnawski z gminy Ulanów. Drugie miejsce zdobyła Karolina Zaguła z gminy Jeżowe, a trzecie Patryk Chamot z gminy Nisko. Nagrodę główną i nagrody książkowe wręczał osobiście starosta pan Robert Bednarz.

Test konkursowy  przygotowała pani Małgorzata Marciniec, która również zakupiła ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nisku nagrody i zadbała o słodki poczęstunek dla uczniów. Nad całością czuwała jak zwykle pani dyrektor Beata Żak.

Zmieniony ( 06.06.2018. )

23 Października 2018
Ignacy, Iga,