20.08.2018.

Wycieczka klas trzecich do Krakowa PDF Drukuj Email
30.05.2018.

W dniu 25 maja (piątek) odbyła się wycieczka dzieci klas trzecich do Krakowa, połączona z pielgrzymką pokomunijną do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Pobyt w Krakowie rozpoczęliśmy od Mszy świętej dziękczynnej w sanktuarium. Dziękowaliśmy Panu Bogu za dar Pierwszej Komunii Świętej dzieci, prosząc o potrzebne łaski dla nich. Po wspólnej Eucharystii zwiedziliśmy sanktuarium, modląc się również przy grobie św. Faustyny. Po południu dotarliśmy do Starego Miasta. Zgodnie z planem wyjazdu zwiedziliśmy najpierw Wzgórze Wawelskie (katedra, Dzwon Zygmunta, groby królewskie, dziedziniec zamku), a następnie przeszliśmy na Runek Główny (Kościół Mariacki, Sukiennice, pomnik A. Mickiewicza) oraz pod Bramę Floriańską i Barbakan. Opiekę nad dziećmi sprawowali wychowawcy klas, p. Beata Przygoda i p. Zbigniew Libuszowski, oraz p. Elżbieta Wnuk i ks. Zbigniew Jargieło. W wycieczce wzięli udział również liczni rodzice. Po radosnym i pogodnym dniu pełnym wrażeń, bezpiecznie wróciliśmy do Niska.

Zmieniony ( 30.05.2018. )

20 Sierpnia 2018
Bernard, Jan, Sabin,