23.10.2018.

Apel z okazji Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj Email
30.04.2018.

OBCHODY 227 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3-GO MAJA W PSP NR 1 W NISKU

W dniu 30 kwietnia 2018 roku w naszej szkole obchodzono uroczystości rocznicowe związane z Uchwaleniem Konstytucji 3-go Maja. Akademię rozpoczęła pani dyrektor PSP nr 1 Beata Żak wprowadzając uczniów w tematykę tamtych wydarzeń i podkreśliła patriotyczny wymiar całego zdarzenia dla nas Polaków. Część artystyczną poprowadzili uczniowie klas 4a i 4b pod opieką wychowawców pani Anny Kuryły i Pana Grzegorza Nalepy. Prezentację przygotowali uczniowie klasy 7a Artur Drabik i Maciej Radziejowski. Oprawę artystyczną zawdzięczamy pani Beacie Lewickiej i pani Zofii Dul. Za wsparcie i dopilnowanie co do zgodności  historycznej i szczególną czujność podziękowania należą się panu Tomaszowi Żbik. Nad sprzętem nadzór sprawował niesamowity uczeń klasy 7b Wojciech Kotuła. Wszyscy młodzi artyści byli bardzo zaangażowani  w to przedsięwzięcie i i zostali nagrodzeni brawami. Oto kilka zdjęć z naszej uroczystości:

APEL Z OKAZJI KONSTYTUCJI 3 MAJA
Zmieniony ( 11.05.2018. )

23 Października 2018
Ignacy, Iga,