Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Szkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.
16.11.2018.

Szkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. PDF Drukuj Email
30.04.2018.

W bieżącym roku mija setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W to wydarzenie wpisuje się Festiwal Pieśni i piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbędzie się w naszej szkole 10 maja 2018 roku. Dzisiaj natomiast prezentowali się uczniowie klas III - VII w Szkolnym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.

Wystąpili:
Oliwia Sarnikowska, Kalina Mazepa, uczniowie klas czwartych w piosence "Płynie Wisła", Alicja Dąbek, Monika Zaręba, Kinga Piekarz i Emilia Warchoł, Kuba Chwiej, Emilia Wieleba, Filip Michałkiewicz, Rafał Lechociński oraz uczniowie klasy siódmej w piosence "Taki kraj". Do etapu gminnego zakwalifikowali się uczniowie: Oliwia Sarnikowska, duet Kinga  Piekarz i Emilia Warchoł, Emilia Wieleba, Rafał Lechociński, oraz piosenki: "Płynie, Wisła" w wykonaniu uczniów klas czwartych oraz "Taki kraj" w wykonaniu uczniów z klasy VIIa.

SZKOLNY PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I Å»OŁNIERSKIEJ.

Zmieniony ( 30.04.2018. )

16 Listopada 2018
Aureliusz, Dionizy,