20.08.2018.

Apel z okazji Świąt Wielkanocnych PDF Drukuj Email
28.03.2018.

W środę 28 marca 2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie i akademia z okazji Świąt Wielkanocnych. Akademię przygotowali uczniowie z klasy 3b oraz 4b, pod opieką p. Zbigniewa Libuszowskiego, s. Agnii i ks. Zbigniewa. Dekorację w sali gimnastycznej wykonała p. Zofia Dul. Nasi mali aktorzy przypomnieli wydarzenia sprzed dwóch tysiącleci - śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. Droga krzyżowa Chrystusa stała się naszą drogą zbawienia. Dlatego chociaż smutek napełnił bliskich Jezusa z powodu Jego śmierci, poranek zmartwychwstania zmienił smutek w radość, a Zmartwychwstały Pan pozostał z nami już na zawsze. Radość Świąt Wielkanocnych łączy się z radością wiosny – cały świat wraca do życia podobnie jak nasze serca napełnione miłością. O tym nam mówią przypomniane zwyczaje wielkanocne jak pisanki czy śniadanie w gronie rodzinnym. Radość orędzia wielkanocnego udzieliła się wszystkim uczniom, którzy głośnio i radośnie śpiewali razem z naszymi młodymi aktorami. Ciesząc się Uroczystością Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy przekazać naszym uczniom i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!

Zmieniony ( 04.04.2018. )

20 Sierpnia 2018
Bernard, Jan, Sabin,