www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
21.05.2019.
 
 
Apel z okazji Świąt Wielkanocnych PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
28.03.2018.

W środę 28 marca 2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie i akademia z okazji Świąt Wielkanocnych. Akademię przygotowali uczniowie z klasy 3b oraz 4b, pod opieką p. Zbigniewa Libuszowskiego, s. Agnii i ks. Zbigniewa. Dekorację w sali gimnastycznej wykonała p. Zofia Dul. Nasi mali aktorzy przypomnieli wydarzenia sprzed dwóch tysiącleci - śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. Droga krzyżowa Chrystusa stała się naszą drogą zbawienia. Dlatego chociaż smutek napełnił bliskich Jezusa z powodu Jego śmierci, poranek zmartwychwstania zmienił smutek w radość, a Zmartwychwstały Pan pozostał z nami już na zawsze. Radość Świąt Wielkanocnych łączy się z radością wiosny – cały świat wraca do życia podobnie jak nasze serca napełnione miłością. O tym nam mówią przypomniane zwyczaje wielkanocne jak pisanki czy śniadanie w gronie rodzinnym. Radość orędzia wielkanocnego udzieliła się wszystkim uczniom, którzy głośnio i radośnie śpiewali razem z naszymi młodymi aktorami. Ciesząc się Uroczystością Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy przekazać naszym uczniom i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!

 

Zmieniony ( 04.04.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
21 Maja 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata, Jan,
Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz,
Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 225 dni.
 
Top! Top!