www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
21.05.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Apel z okazji Świąt Wielkanocnych PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
28.03.2018.

W środę 28 marca 2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie i akademia z okazji Świąt Wielkanocnych. Akademię przygotowali uczniowie z klasy 3b oraz 4b, pod opieką p. Zbigniewa Libuszowskiego, s. Agnii i ks. Zbigniewa. Dekorację w sali gimnastycznej wykonała p. Zofia Dul. Nasi mali aktorzy przypomnieli wydarzenia sprzed dwóch tysiącleci - śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. Droga krzyżowa Chrystusa stała się naszą drogą zbawienia. Dlatego chociaż smutek napełnił bliskich Jezusa z powodu Jego śmierci, poranek zmartwychwstania zmienił smutek w radość, a Zmartwychwstały Pan pozostał z nami już na zawsze. Radość Świąt Wielkanocnych łączy się z radością wiosny – cały świat wraca do życia podobnie jak nasze serca napełnione miłością. O tym nam mówią przypomniane zwyczaje wielkanocne jak pisanki czy śniadanie w gronie rodzinnym. Radość orędzia wielkanocnego udzieliła się wszystkim uczniom, którzy głośnio i radośnie śpiewali razem z naszymi młodymi aktorami. Ciesząc się Uroczystością Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy przekazać naszym uczniom i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!

 

Zmieniony ( 04.04.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gościmy
Imieniny
21 Maja 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata, Jan,
Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz,
Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 225 dni.
 
Top! Top!