Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Rodzinne kolędowanie
17.02.2018.

Rodzinne kolędowanie PDF Drukuj Email
23.01.2018.

Rodzinne kolędowanie – to cykliczna uroczystość mająca na celu integrowanie lokalnego środowiska /rodziców, uczniów, nauczycieli, znane lokalne osobistości / ze szkołą.

18 stycznia 2018r. odbyło się w naszej szkole kolejne już „Rodzinne kolędowanie”.

Podczas uroczystości popisywali się muzycznie uzdolnieni uczniowie, śpiewaliśmy razem kolędy.

Gwiazdą wieczoru był chór parafialny „Gaudeamus” z Jeżowego, w wykonaniu którego usłyszeliśmy kolędy znane i mniej znane.

Atmosfera przywołała nastrój niedawno przeżywanych Świąt Narodzenia Pańskiego.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i wspólnie z nami kolędowali.

RODZINNE KOLĘDOWANIE - styczeń 2018

Zmieniony ( 23.01.2018. )

18 Lutego 2018
Albert, Alberta,