Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow SCRATCH BEZ TAJEMNIC
17.02.2018.

SCRATCH BEZ TAJEMNIC PDF Drukuj Email
04.12.2017.

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie z klas I – VII uczestniczą w zajęciach dodatkowych Scratch bez tajemnic. Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Eksperymenty i programowanie bez tajemnic – program rozwoju kompetencji kluczowych w Gminie i Mieście Nisko”, współfinansowanego przez Unię Europejską, ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczniowie pracując w kilkunastoosobowych grupach zdobywają wiedzę z zakresu programowania w języku Scratch. Bezpłatne zajęcia  odbywają się raz w tygodniu w bloku dwóch godzin lekcyjnych . Uczestnicy poznają instrukcje grup:  Ruch, Wygląd, Dźwięk, Pisak, Zdarzenia, tworzą animacje i proste interakcyjne historyjki. Oprócz pracy przy stanowisku komputerowym dzieci uczestniczą w grach i zabawach rozwijających logiczne myślenie i kompetencje matematyczne. I kreatywność. Zajęcia będą trwały do czerwca 2018r.

SCRATCH BEZ TAJEMNIC

Zmieniony ( 11.12.2017. )

18 Lutego 2018
Albert, Alberta,