Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow ,, Dzień bez komputera - konlurs
18.12.2017.

,, Dzień bez komputera - konlurs PDF Drukuj Email
21.11.2017.

Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci

,, Dzień bez komputera”.

Dnia 7 grudnia 2017r. w Domu Kultury  w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci    ,,Dzień bez komputera”. Uczennica klasy III a, Oliwia Sarnikowska  otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy Oliwce dojścia do finału i zdobycia wyróżnienia.

Beata Przygoda

Powiatowe eliminacje

Konkursu Podkarpackiego Literatura i Dzieci

Dnia 25 listopada 2017r. w Domu Kultury w Tarnobrzegu odbyły się eliminacje do Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci

,, Dzień bez komputera” na szczeblu powiatowym.  Uczennica klasy III a, Oliwia Sarnikowska z piosenką ,, Motylem jestem’’  została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 5 grudnia w Rzeszowie.

Gratulujemy i życzymy Oliwce dalszych sukcesów

Eliminacje Miejsko-Gminne

Konkursu Podkarpackiego Literatura i Dzieci

,, Dzień bez komputera”.

Dnia 17 listopada 2017r.odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci,, Dzień bez komputera”. Do eliminacji miejsko- gminnych przystąpiło 6 uczennic naszej szkoły z klas I-III: Magdalena Kak, Oliwia Sarnikowska, Amelia Janusz, Kalina Mazepa, Wiktoria Sudoł i Hanna Wośko. Uczennice klasy III a ,Oliwia Sarnikowska z piosenką ,, Motylem jestem’’ i Magdalena Kak z piosenką ,, Chodźmy do parku” zostały zakwalifikowane do etapu powiatowego w Tarnobrzegu.

Gratulujemy i życzymy Oliwce i Madzi  dalszych sukcesów.

Beata Przygoda

Zmieniony ( 11.12.2017. )

18 Grudnia 2017
Bogusław, Gracjan,