16.11.2018.

WIZYTA W STRAŻY POŻARNEJ PDF Drukuj Email
25.10.2017.

9-tego października klasa Ia udała się na wycieczkę do straży pożarnej. Na wstępie dzieci ubrały kamizelki oraz hełmy i udały się do sali, gdzie pani prowadząca zajęcia opowiedziała im o różnych przyczynach pożarów i sposobach zapobiegania. Dzieci oglądały filmiki, które uczyły właściwego postępowania podczas pożaru. Następnie pani prowadząca zajęcia uczyła udzielania pierwszej pomocy. Każde dziecko mogło wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Później wszyscy udali się do pomieszczenia symulującego pożar. Tam dzieci uczyły się właściwych zachowań podczas pożaru. Na zakończenie wszyscy obejrzeli imponujący sprzęt gaśniczy. Pełne wiedzy i wrażeń dzieci udały się do szkoły, gdzie otrzymały pamiątkowe dyplomy. Było wspaniale!

WIZYTA W STRAŻY POŻARNEJ

Zmieniony ( 25.10.2017. )

16 Listopada 2018
Aureliusz, Dionizy,