Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Wycieczka do Janowa Lubelskiego klas trzecich
24.10.2017.

Wycieczka do Janowa Lubelskiego klas trzecich PDF Drukuj Email
11.10.2017.

Dnia 06 października  uczniowie klasy IIIa i IIIb wybrali się wraz ze swoimi wychowawcami  i opiekunami  do muzeum przyrodniczego ZOOM NATURA w Janowie Lubelskim.  Multimedialne sale  zrobiły wielkie wrażenie na zwiedzających.  Dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały eksperymenty, które dostarczały małym badaczom wiedzy. Następnie udaliśmy się do ośrodka szkoleniowego przy Nadleśnictwie Rudnik, gdzie zwiedziliśmy  wystawę przyrody,  okazy zwierząt umieszczone w naturalnych warunkach wyglądały jak żywe. Uczniowie robili dużo zdjęć i oglądali ekspozycję z dużym zaciekawieniem. Ostatnim punktem naszego programu było pieczenie kiełbasek nad ogniskiem przygotowanym przez pracowników nadleśnictwa.  Pełni wrażeń wróciliśmy do Niska unikając deszczu , bo padał tylko chwilę w czasie naszej drogi powrotnej, także wszystko się udało J.

Janów Lubelski klasa 3a

Zmieniony ( 18.10.2017. )

24 Października 2017
Antoni, Boleczest,