Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Wycieczka integracyjna klas czwartych!
18.12.2017.

Wycieczka integracyjna klas czwartych! PDF Drukuj Email
09.10.2017.

4 października 2017 roku klasy czwarte naszej szkoły, wraz z wychowawcami ,wyjechały na wycieczkę integracyjną do Janowa Lubelskiego. Uczniowie świetnie się bawili, uczestniczyli w zadaniach terenowych przygotowanych przez animatorów , którzy zorganizowali zabawy dydaktyczne na świeżym powietrzu. O godzinie 13- tej dzieci upiekły przy ognisku kiełbaski i udały się do parku linowego Był to chyba najważniejszy punkt wycieczki, bo każdy mógł wybrać tor przeszkód, który sprostałby jego umiejętnościom. Dla wielu czwartoklasistów przejście trasy "junior" było ogromnym wyzwaniem , a z kolei inni byli szczęśliwi, że wreszcie pokonali trasę "zieloną "czy " niebieską". Ten dzień należał do bardzo udanych!

Zmieniony ( 09.10.2017. )

18 Grudnia 2017
Bogusław, Gracjan,