www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
21.01.2019.
 
 
Dzień Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
13.06.2017.

Dzień języków obcych

 

Dzień Języka Angielskiego odbył się w naszej szkole 9  czerwca 2017 r.
Z tej okazji uczniowie przygotowali prezentacje wybranych krajów europejskich. Można było zobaczyć jak pięknymi  krajami są Irlandia, Włochy, Francja i Hiszpania , jak starą i bogatą mają  historię i jakie skrywają ciekawostki. Można było podziwiać rysunki naszych kolegów przedstawiające ich zabytki i ciekawe miejsca. Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody. Oprócz prezentacji  nie zabrakło tez części artystycznej. Program przygotowali uczniowie różnych klas szkoły podstawowej. Na początku obejrzeliśmy pokaz tańców do anglojęzycznych utworów a następnie talent show w kategorii piosenka. Wszyscy świetnie się bawili, a publiczność gorąco oklaskiwała swoich faworytów. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody.  Dzień Języka Angielskiego organizowany był w naszej szkole już po raz kolejny. Cieszymy się, że powstała taka inicjatywa, ponieważ możemy dowiedzieć się wiele o kulturze krajów anglojęzycznych i nie tylko,  pochwalić się swoimi umiejętnościami, a przy okazji spędzić kilka naprawdę zabawnych chwil. Niewątpliwie takie okazje na długo pozostaną w naszej pamięci. Głównymi organizatorkami tego dnia była p. Małgorzata Maciąg i p. Grażyna Suchecka

 Do albumu udostępnionego dodano 23 nowe zdjęcia

Zmieniony ( 13.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
21 Stycznia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.
 
Top! Top!