www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
14.11.2018.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Dane szkoły
O patronie
Ogłoszenia
Dokumenty Szkolne
Plan lekcji 2016/2017
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Dzień Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
13.06.2017.

Dzień języków obcych

 

Dzień Języka Angielskiego odbył się w naszej szkole 9  czerwca 2017 r.
Z tej okazji uczniowie przygotowali prezentacje wybranych krajów europejskich. Można było zobaczyć jak pięknymi  krajami są Irlandia, Włochy, Francja i Hiszpania , jak starą i bogatą mają  historię i jakie skrywają ciekawostki. Można było podziwiać rysunki naszych kolegów przedstawiające ich zabytki i ciekawe miejsca. Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody. Oprócz prezentacji  nie zabrakło tez części artystycznej. Program przygotowali uczniowie różnych klas szkoły podstawowej. Na początku obejrzeliśmy pokaz tańców do anglojęzycznych utworów a następnie talent show w kategorii piosenka. Wszyscy świetnie się bawili, a publiczność gorąco oklaskiwała swoich faworytów. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody.  Dzień Języka Angielskiego organizowany był w naszej szkole już po raz kolejny. Cieszymy się, że powstała taka inicjatywa, ponieważ możemy dowiedzieć się wiele o kulturze krajów anglojęzycznych i nie tylko,  pochwalić się swoimi umiejętnościami, a przy okazji spędzić kilka naprawdę zabawnych chwil. Niewątpliwie takie okazje na długo pozostaną w naszej pamięci. Głównymi organizatorkami tego dnia była p. Małgorzata Maciąg i p. Grażyna Suchecka

 Do albumu udostępnionego dodano 23 nowe zdjęcia

Zmieniony ( 13.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gościmy
Odwiedza nas 4 gości
Imieniny
14 Listopada 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Agata, Aga, Damian,
Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat,
Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty,
Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora,
Wszerad
Do końca roku zostało 48 dni.
 
Top! Top!