Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Noc bibliotek
19.08.2017.

Noc bibliotek PDF Drukuj Email
05.06.2017.

2 czerwca 2017r. nasza biblioteka szkolna wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Noc bibliotek”.

Do szkoły na godzinę 18 przybyło 20 uczniów z klas 4-6. Wszyscy przynieśli swoje ulubione książki. Rozpoczęliśmy czytaniem „Lokomotywy” Juliana Tuwima – najpierw zaproszeni dorośli – pani pedagog Marta Ozimek, pani katechetka Urszula Gawryś-Michałkiewicz, pani od matematyki Elżbieta Wojdan - a następnie wspólnie z dziećmi.

Kolejnymi punktami akcji było ciche czytanie swojej ulubionej książki, rozmowy i gry planszowe, głośne czytanie fragmentów książki „Mikołajek ma kłopoty” , projekcja filmu „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai „Stella Nostra” oraz wspólny poczęstunek.

Akcja spodobała się uczniom – jest bardzo dobrą formą zachęcającą ich do czytania – zaplanowano kolejne akcje tego typu w nadchodzącym roku szkolnym. / Pani  z biblioteki/

Noc bibliotek 2 czerwca 2017r.

Zmieniony ( 05.06.2017. )

19 Sierpnia 2017
Bolesław, Emilia,