www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
17.12.2018.
 
 
"Baw się z nami" - eliminacje gminne PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
01.06.2017.

31 maja 2017r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs „Baw się z nami”. Do zawodów sportowych przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych: PSP Nr 3 w Nisku, PSP Zarzecze i PSP Nr 1 w Nisku. Uczestnicy zmagali się w następujących dyscyplinach: sztafeta, bieg z szarfami, bieg w workach, zmiana piłek, dodawanie skoków, rzuty do żywego kosza, strzały na bramkę.

Uczniowie w przerwie konkurencji mieli przygotowany słodki poczęstunek i napoje.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – PSP Nr1 w Nisku

II miejsce - PSP Nr 3 w Nisku

III miejsce - PSP Zarzecze

            Każdy z uczestników otrzymał medal. Natomiast każda szkoła otrzymała cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko. Zwycięska drużyna z naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się 02.06.2012r. Trzymamy kciuki za naszych mistrzów i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

 "Baw się z mami" - eliminacje gminne

 


 2 czerwca odbył się Powiatowy Konkurs „Baw się z nami”. Zwycięzcami okazała się również drużyna z naszej szkoły. Będzie reprezentować szkołę eliminacjach rejonowych, które odbędą się 6 czerwca 2017r. Zwycięzcom składamy gratulacje i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Zmieniony ( 02.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
17 Grudnia 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Florian, Jolanta,
Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław
Do końca roku zostało 15 dni.
 
Top! Top!