www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
14.11.2018.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Dane szkoły
O patronie
Ogłoszenia
Dokumenty Szkolne
Plan lekcji 2016/2017
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
"Baw się z nami" - eliminacje gminne PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
01.06.2017.

31 maja 2017r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs „Baw się z nami”. Do zawodów sportowych przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych: PSP Nr 3 w Nisku, PSP Zarzecze i PSP Nr 1 w Nisku. Uczestnicy zmagali się w następujących dyscyplinach: sztafeta, bieg z szarfami, bieg w workach, zmiana piłek, dodawanie skoków, rzuty do żywego kosza, strzały na bramkę.

Uczniowie w przerwie konkurencji mieli przygotowany słodki poczęstunek i napoje.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – PSP Nr1 w Nisku

II miejsce - PSP Nr 3 w Nisku

III miejsce - PSP Zarzecze

            Każdy z uczestników otrzymał medal. Natomiast każda szkoła otrzymała cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko. Zwycięska drużyna z naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się 02.06.2012r. Trzymamy kciuki za naszych mistrzów i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

 "Baw się z mami" - eliminacje gminne

 


 2 czerwca odbył się Powiatowy Konkurs „Baw się z nami”. Zwycięzcami okazała się również drużyna z naszej szkoły. Będzie reprezentować szkołę eliminacjach rejonowych, które odbędą się 6 czerwca 2017r. Zwycięzcom składamy gratulacje i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Zmieniony ( 02.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gościmy
Odwiedza nas 4 gości
Imieniny
14 Listopada 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Agata, Aga, Damian,
Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat,
Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty,
Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora,
Wszerad
Do końca roku zostało 48 dni.
 
Top! Top!