www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
21.10.2018.
 
 
KONCERT ZESPOŁU Z UKRAINY PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.05.2017.

22 maja 2017r w naszej szkole odbył się koncert młodzieżowego zespołu z Ukrainy miasta Tarnopol. Artyści gościli w naszej szkole już po raz drugi. Zaprezentowali składankę tańców ukraińskich, cygańskich i gruzińskich oraz utwory ukraińskiego folkloru ludowego. Piękna choreografia i energetyczny przekaz sprawiły, że koncert został przyjęty przez uczniów naszej szkoły w entuzjastycznie. Hitem koncertu podobnie jak ostatnim razem była piosenka „Hej sokoły”, którą razem z artystami  śpiewali wszyscy uczniowie i nauczyciele.

Zespół z Ukrainy 

Zmieniony ( 23.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
21 Października 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bernard, Celina,
Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja,
Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora
Do końca roku zostało 72 dni.
 
Top! Top!