24.10.2017.

Gościnnie na pokazach z fizyki w Gimnazjum Nr 1 w Nisku PDF Drukuj Email
02.03.2017.

23 lutego 2017 r.  uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, wzięli udział w  spotkaniu z nauką, jakie odbyło się w sali gimnastycznej Gimnazjum Nr 1 w Nisku. Podopieczni tej szkoły przygotowali, razem ze swoimi opiekunami, eksperymenty fizyczne, w których chętnie uczestniczyliśmy. Dzieci  z ogromną ciekawością i zainteresowaniem przyglądały się, jak starsi koledzy prezentowali m.in. " łózko fakira " ,"eksplozję kolorów" , zmiany ciśnienia wody, działanie fontanny czy oczyszczalni ścieków. Uczniowie  odwiedzili również pracownię , gdzie zapoznali się z budową oka i obserwowali zjawisko tęczy. Największym zainteresowaniem cieszyły się eksperymenty z użyciem suchego lodu,  bańki mydlane i lewitacja balonów. Dużo zabawy sprawił dzieciom aktywny udział w proponowanych  doświadczeniach , zadawały mnóstwo pytań i widać było, że chcą się jak najwięcej dowiedzieć. Spotkanie z nauką zaliczmy do bardzo udanych!

Gościnnie na pokazach z fizyki w Gimnazjum Nr 1 w Nisku

Zmieniony ( 02.03.2017. )

24 Października 2017
Antoni, Boleczest,