18.12.2017.

Kulig PDF Drukuj Email
06.02.2017.

13 stycznia 2017 r. klasy 6 a , 6 b i 4 a wybrały się z panią Małgorzatą Ciećko i Małgorzatą Marciniec do Doboszówki w Lasach Janowskich. Na dzieci czekało dużo atrakcji: pieczenie pizzy, decoupage, karaoke i kulig. Uczniowie bardzo zaangażowali się w zabawę, każdy znalazł coś dla siebie , u jednych były to zdolności kulinarne u innych artystyczno - wokalne. Po dwóch godzinach zabawy dzieci wzięły udział w najbardziej oczekiwanej atrakcji dnia - kuligu i zabawach na śniegu. Sanie, ciągnięte przez konie, woziły zachwyconych uczniów po lesie. Na koniec wycieczki mieli jeszcze jedną atrakcję: mogli się rozgrzać przy ognisku i zjeść gorącą kiełbasę. To było bardzo udane zakończenie pierwszego semestru!

Zmieniony ( 06.02.2017. )

18 Grudnia 2017
Bogusław, Gracjan,