24.10.2017.

Zabawa choinkowa 2016/2017 PDF Drukuj Email
11.01.2017.

Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych przez społeczność uczniowską wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Po ciężkiej pracy w pierwszym semestrze nauki uczniowie zasługują na relaks, dobrą rozrywkę i zabawę. W tym roku zabawa choinkowa odbyła się 11 stycznia i trwała: od godz. 1000 do godz. 1300 dla klas 0 – III, natomiast od godz. 1400 do godz. 1800 dla klas IV – VI. Wszyscy uczniowie czekali z niecierpliwością na to wydarzenie. Dzień wcześniej klasy IV – VI brały udział w dekoracji sali. Zawieszały balony, serpentyny, kolorowe lampki. Mieli przy tym bardzo dużo zabawy, satysfakcji i zadowolenia. O oprawę muzyczną zadbała Rada Rodziców, zaprosiła DJ, który przed kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów. Nie zabrakło też utworów nieco starszych, ale wciąż popularnych. Piosenki na pewno podobały się sądząc po ilości tańczących na parkiecie uczniów. Dj i  Samorząd Szkolny przygotował dużo atrakcji: były tańce, różnorodne konkursy. Nie zabrakło ciekawych  strojów. Po części artystycznej i konkursach dalej trwała wesoła zabawa. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek. Tegoroczna zabawa choinkowa była naprawdę udana i na długo pozostanie w pamięci osób, które wzięły w niej udział. Do samego końca uczniowie świetnie się bawili i byli w znakomitych humorach.

Podziękowania należą się rodzicom z Rady Rodziców, którzy wykazali duże zaangażowanie w przygotowanie zabawy choinkowej.

Zabawa choinkowa 11 01 2017r.

Zmieniony ( 12.01.2017. )

24 Października 2017
Antoni, Boleczest,