www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
24.03.2018.
 
 
Mikołaj odwiedził dzieci z PSP Nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
16.12.2016.
 
 

 6 grudnia 2017r. naszą szkołę odwiedził długo oczekiwany przez dzieci Święty  Mikołaj. Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami. Nie zapomniał również o starszych uczniach naszej szkoły.

 

 

Mikołaj odwiedził dzieci z PSP Nr 1
Zmieniony ( 16.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
24 Marca 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
 
Top! Top!