www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
20.07.2018.
 
 
Mikołaj odwiedził dzieci z PSP Nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
16.12.2016.
 
 

 6 grudnia 2017r. naszą szkołę odwiedził długo oczekiwany przez dzieci Święty  Mikołaj. Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami. Nie zapomniał również o starszych uczniach naszej szkoły.

 

 

Mikołaj odwiedził dzieci z PSP Nr 1
Zmieniony ( 16.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
20 Lipca 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz,
Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł,
Sewera
Do końca roku zostało 165 dni.
 
Top! Top!