www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
27.05.2018.
 
 
Zespół Zbrucz i Lubystok w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
02.12.2016.

2 grudnia 2016r w naszej szkole odbył się koncert młodzieżowego zespołu Zbrucz i Lubystok z Ukrainy miasta Tarnopol. Artyści zapoznali nas z folklorem Ukrainy, przedstawili ludowe tańce, śpiewy oraz najważniejsze góralskie instrumenty. Hitem koncertu była piosenka „Hej sokoły”, którą razem z artystami  śpiewali wszyscy uczniowie i nauczyciele.

Uczniowie naszej szkoły przekazali artystom artykuły szkolne  dla dzieci, których rodzice walczą na wojnie w Donbasie.

Zmieniony ( 02.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
27 Maja 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan,
Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało 219 dni.
 
Top! Top!