www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
26.08.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Czego nasi dziadkowie słuchali, gdy byli mali... PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.11.2012.

15 listopada 2012r. o godzinie 17 w naszej szkole miało miejsce ciekawe zdarzenie już wchodząc do szkoły odnosiło się wrażenie, że znajdujemy się w nieco innym świecie ciepłyme i przytulnym pokoiku u kochanych dziadków. A gdy przeczytało się tytuł jaśniejszym stawało się zainscenizowane pomieszczenie: Czego nasi dziadkowie słuchali, gdy byli mali …

 

 

zdjęcia

Spektakl rozpoczął się chwilę po 17 – popłynęły cudne dźwięki, przywołując czar wspomnień, piosenek i wierszy, które wiele dorosłych osób zna i pamięta ze swego dzieciństwa. Przywołały one „babcię” /Wiktoria Drapała/ i „dziadka” /Klaudiusz Łepcio/ będących konferansjerami programu.


W spektaklu wykorzystano wiersze: A. Fedry, J. Tuwima, J. Brzechwy, J.L. Kerna oraz proste i znane ludowe melodie. Wystąpili uczniowie naszej szkoły : Adrian Pasiak, Natalia Kopf, Daria Karaś, Julia Maziarz, Oliwia Kata, Jakub Stępniewski, Patryk Szabat, Wiktoria Mozdrzech, Karolina Kowal, Wiktoria Drapała, Klaudiusz Łepcio oraz znani niżańscy aktorzy Wiesław Kieżun i Bogusław Pelc. Nad całością spektaklu czuwała Beata Lewicka.

Zmieniony ( 20.10.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Imieniny
26 Sierpnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dobroniega, Joanna,
Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian,
Zefir, Zefiryn,
Zefiryna
Do końca roku zostało 128 dni.
 
Top! Top!