www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
21.01.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Dane szkoły
O patronie
Ogłoszenia
Dokumenty Szkolne
Plan lekcji 2016/2017
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Otwarcie misateczka ruchu drogowego PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.10.2012.
W dniu 2 października o godz. 11:00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Nisku zostało oddane do użytku miasteczko ruchu drogowego. Uroczystość uświetnili p. Burmistrz Gminy i Miasta Nisko - Julian Ozimek,  dyr. Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu - Wiesław Lichota, Komendant Powiatowy Policji w Nisku - insp. Marian Szkodziński, przedstawiciel WORD-u Sławomir Bogdański, przedstawiciele mediów lokalnych inni goście. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Było to humorystyczne przedstawienie historii koła. Następnie dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi. Uczniowie zademonstrowali pokaz prawidłowej jazdy na rowerze na przygotowanej trasie. Następnie tę samą trasę pokonał policjant na służbowym motocyklu. Całą uroczystość uatrakcyjnił pokaz tresury psów policyjnych. Miasteczko ruchu drogowego będzie wspaniała pomocą dla uczniów naszej szkoły i społeczności Niska podczas przygotowania się do zdobycia karty rowerowej, nauki bezpiecznej jazdy na rowerze, oraz organizowania konkursów w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Miasteczko powstało dzięki władzom miasta przy wsparciu WORD-u i pomocy Policji.

 

Zmieniony ( 20.10.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Imieniny
21 Stycznia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.
 
Top! Top!