22.06.2018.

Konto? Zarejestruj się!
Otwarcie misateczka ruchu drogowego PDF Drukuj Email
05.10.2012.
W dniu 2 października o godz. 11:00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Nisku zostało oddane do użytku miasteczko ruchu drogowego. Uroczystość uświetnili p. Burmistrz Gminy i Miasta Nisko - Julian Ozimek,  dyr. Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu - Wiesław Lichota, Komendant Powiatowy Policji w Nisku - insp. Marian Szkodziński, przedstawiciel WORD-u Sławomir Bogdański, przedstawiciele mediów lokalnych inni goście. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Było to humorystyczne przedstawienie historii koła. Następnie dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi. Uczniowie zademonstrowali pokaz prawidłowej jazdy na rowerze na przygotowanej trasie. Następnie tę samą trasę pokonał policjant na służbowym motocyklu. Całą uroczystość uatrakcyjnił pokaz tresury psów policyjnych. Miasteczko ruchu drogowego będzie wspaniała pomocą dla uczniów naszej szkoły i społeczności Niska podczas przygotowania się do zdobycia karty rowerowej, nauki bezpiecznej jazdy na rowerze, oraz organizowania konkursów w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Miasteczko powstało dzięki władzom miasta przy wsparciu WORD-u i pomocy Policji.

Zmieniony ( 20.10.2014. )

22 Czerwca 2018
Achacjusz, Achacy,